O nas

Ogród miejski to profesjonalna firma zajmująca się kompleksową realizacją zieleni w mieście. Jako absolwenci Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu mamy wiedzę ,umiejętności i doświadczenie w projektowaniu, wykonywaniu, i pielęgnacji ogrodów prywatnych oraz zieleni miejskiej. Wprawa pozyskana w pracach przy ogrodach w kraju i za granicą pozwala na swobodne poruszanie się w kwestii tworzenia zieleni.

Budując ogród korzystamy z odpowiedniego sprawdzonego sprzętu i kupujemy materiał roślinny najwyższej jakości od szkółek współpracujących z nami od lat.

Młody i kreatywny zespół firmy Ogród Miejski cały czas poszerza swoją wiedzę w zakresie projektowania zieleni. Staramy się być na bieżąco z trendami obowiązującymi w ogrodnictwie co pozwala nam mieć świeże spojrzenie na tematy związane z ogrodami , ale jednocześnie wspieramy się klasyczną sztuką projektowania zieleni.

Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Fachowa wiedza i praktyka to podstawa do wykonania przemyślanego ogrodu.

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

Ogród Miejski